Satış ve Danışma Hattı: 0212 224 36 35

AlmancaİngilizceTürkçe

Editör

STREX Kızıl ötesi Isı ve İşleme Teknolojileri

Kızıl ötesi süreci STREX indüstriyel Teknoloji Bölümü (STREX Özel Işık Kaynakları işbölümü ) geliştirir ve endüstriyel termal prosesler için kızıl ötesi lambaları ve sistemleri üretir uzun denemeler ve araştırmalar neticesinde odak uygulamalarınızın özel gereksinimlere ihityacı olduğu görülmüştür  Specturum , Güç , Uzunluk  ve şekil bakımından STREX endüstry olarak gereksinimleriniz olan filamentleri ve lambaları temin edecektir sizde STREX endüstrynin araştırmalarına ve deneyimlerine güvenin.

Kızılötesi ısı teknolojisi bilgisinden yararlanın Geleneksel termal yöntemlerin aksine, kızıl ötesi lambalar ve filamentler kısa bir süre içinde yüksek miktarda ısı enerjisi iletir . Sizin işleminiz için gerekli olan ısı kısa sürede odaklamış olduğunuz yere iletilir ve .Bu enerjinin % 50 civarında tasarruf sağlayabilir .

Kabul edilir ’ki STREX kalitesi denenmiş ve rakipsizdir istenildiğinde    3 metre uzunluğunda tek tüp veya ikiz tüp tasarımı olarak sunulmuştur.

Agresif çevre koşulları altında bile kararlı bir termal işlem için  -özel üretilmiş reflectör sayesinde kızıl ötesi ileticilerin verimliliği STREX ARGE merkezinde ve uygulamalarımızda bizzat kendiniz test edin .

Ayrıca iş prosedürlerini optimize etmek ve somut rekabet avantajı kazanmak için STREX Teknoloji uzmanlığı ve deneyimlerinden faydalanın.

Bizim uygulama merkezlerinde ve müşteri tesisleri bünyesinde size özel testler ve çözümler sunuyoruz yerinde testler için uzman kadromuz çeşitli ekipmanlarla yapacağı testler neticesinde ihtiyacınız olan ekipmanı projelendirip siz değerli müşterilerimizin onayına sunacaktır.

Biz STREX çözüm ortağı olarak daima sizin ve kurumunuzun yanındayız .