Satış ve Danışma Hattı: 0212 224 36 35

AlmancaİngilizceTürkçe

OTOMASYON

STREX endüstriyel ısıtma, otomasyon teknolojileri olarak pıd ve plc otomasyon sistemleri, güç kontrol panoları üremekte ve geliştirmektedir STREX kalitesi ve güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda güç kontrol panosu ve otomasyon sistemi üretmekte ve uygulamaktadır STREX  deneyimli, uzman kadrosu ile istemiş olduğunuz alana en uygun cihazları üreterek ve kullanarak iş maliyetlerinizi düşürmenize ve iş verimliliğinizi artırmanıza katkı sağlamaktadır.

STREX olarak birinci önceliğimiz kalitemiz ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize gereken önceliği ve kaliteyi sunmak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

Dünya üzerinde açık bir pazar haline dönüşen, amansız bir rekabet ortamı oluşan endüstriyel sektörde, bilimsel araştırmalarda ve yönetim alanında varlık gösterebilmek, kâr pastasından büyük pay alabilmek için; düşük maliyetli, yüksek standartlı ve seri üretim yapmak şarttır. Bunun vazgeçilmez en temel kuralı da hiç şüphesiz Otomasyon Sistemi dir.

 

Genel tanımı

Kontrol ve otomasyon mühendisliği en genel anlamda bir sistemi uygun yazılım ve donanımlarla istenilen duruma yönlendirme problemiyle uğraşır. Sanayi devriminden sonra hızla gelişen teknoloji ile üretimdeki hızlı artış neticesinde oluşan bir takım sorunlar, insanları daha fazla verim alabilecekleri yeni yollar aramaya yöneltmiştir. Araştırmaların sonucunda ortaya çıkan bilgilerin, endüstride ve endüstriden hareketle üretim yapan diğer sistemlerde kullanımı yeni bir mühendislik dalının, “Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği”nin doğmasını sağlamıştır.

 

Kontrol ve otomasyon mühendisliği; elektrik, elektronik, mekanik ve bilgisayar tabanlı tüm endüstriyel üretim sistemlerinin amaçlanan ve planlanan biçimde çalışmasını sağlayan bilgi ve ve teknolojileri üreten ve uygulayan bir mühendislik dalıdır. Kontrol Mühendisliği Programı, "otomatik kontrol teorisi ve uygulamaları, endüstriyel otomasyon, ölçme ve entrümantasyon , robotik, bilgisayar tabanlı endüstriyel bilişim sistemlerinin tasarımı ve uygulamaları" konularında eğitim verir ve araştırma yapar. 

TEKLİF İSTEYİNİZ: [email protected]

 

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN:

Tel:0212 224 36 35

Fax: 0212 224 58 71

Gsm: 0532 334 47 02